Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Kamčo, podívej se do pošty!!!!
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Ta radši uplete šálu!!! :-D
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

Šálu, co nikdo nerozplete ani nerozpáře. Zkrátka kvalita za 1. :-D
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

dnes je zima jak v psírně, je to málem na kabát i když sluníčko občas mraky prokoukne...tak Kamčo pošli tu šálu, dnes se mi hodí...a nechceš se učit paličkovat??
Naposledy upravil(a) Hanulka21 dne 20.7.2008 11:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

Kamo, mohla bych tě naučit šít a háčkovat. přihlas se co nejdříve, ať to do zimy zvládneme.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Kama by měla dojet na podzim, až..dojdou dlouhé zimní večery a vzala bych si ji do parády dělala jsem snad všechny ruční výtvory co existují jen z vyšívání mě moc nebavilo Richelieu /dírkovaníá technika/, zvládnu, šití, vyšívání, háčkování, pletení, drhání,tkaní, lepení koberčků,batikování,paličkování, keramiku, ubrouskovou techniku, drátkování..vlastně cokoliv...ale neumím zpívat...nic, nic..jsem úplně hluchá..nezazpívám ani ovčáci, čtveráci..tím pádem na nic nehraji..já bych vás učila a vy by ste mi zpívali...hodně jsem se naučila v družině, nechali mě tam chodit až do 5 třídy a paní učitelka, byla strašně hodná a vše mě naučila a zůstávala jsem tam až do půl páté,abych toho tam udělala co nejvíce
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »


já sice zpívat taky neumím,ale mám hudební sluch a tak se slyším, jak zpívám falešně. stačí jedna sklenka a už se mi zpívá dobře a je mi jedno,že mi nějaký ten tón ujede. ale i bez sklenky zpívám moc ráda. hlavně, když jsem sama doma. pejskům to nevadí, ani neprotestují.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »


Hanulko, to jsi tedy formát. umím hodně ručních prací, ale tohle neumím. zato se umím ohánět pilkou,kladivem, hřebíky, šroubovákem atd. postavila jsem si i jednu skříňku do kuchyně.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Děcka,vy jste nenapravitelné optimistky.....já,pokud se týče ručních prací ,perfektně zvládám mytí nádobí,glancování koupelny,umím ručně umýt Fiátka,na zahradě mám uspokojivě vytrhaný plevel,i seno usuším.
Prostě,jak nás učili v psychologii.....hrubá motorika odpovídá věku.
O tom dalším taktně pomlčím.
Taky bych mohla několik delších chvil promlouvat o ejekční frakci levé srdeční komory,periferní cévní rezistenci,prolapsu mitrální chlopně ,acidobazické rovnováze a tomu podobných zapeklitostech.

Obdivuji opravdově všechny,kteří dostali dar šikovných rukou a umí s tímto pokladem zacházet.

Jinak je to u nás i na šoupnutí do bazénu a tak na to jdu.
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

Kamo, vidíš ty znáš tolik věcí o srdíčku, že já bych z toho měla kolaps z toho prolapsu. Buď ráda, že jsi taková odbornice. S tebou bych se v nemocnici nebála.
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Díky,Jiško,proženu ho automatkou A JE MŮJ!
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

hnulko,tedy smekaaaam!!!


a ihned te navrhuju jako vedouci vytvarnych krouzku,ja jsem bridilka....:-/
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

baarari, ráda i maluji, ale kolik let jsem to nedělala, tak mi budeš muset zase pomoci ty, na to jsi šikulka..a co ta absence, jakou máš omluvenku...omlouvá pouze, dovolená, nemocnice a smrt..a to se asi u tebe nekonalo..

hi hi hi vidíte to je forma cukru a biče...pochválím a hned sprdnu...vidíte lev se ve mě nezapře.../panovačný vládce...pokuste se mě někdo utěšit, že to není pravda, že nejsem na Vás tak zlá.../
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

hanulko,na mne je nekdy ten bic asi potreba,obcas jsem tvrdohlava jak mezek:-).......omluvenku nemam...jen ....je prece leto!!!!! :-D
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

Hanulko, přísnost musí bejt. Být ti tak po ruce, to by bylo pohlavků! A Džamila, ta by se divila. :-o
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Proč si otloukat ručičky, proutek bych si připravila, ale vy jste takové hodňoučké, tak by ležel asi v koutě
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

rychle se hlásím, než dostanu i já sprdunk za absenci :-D
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

povinně doložit fotokopií potvrzení, že jsi dělala o střeše ..je tady náznak, že jsi byla v restauračním zařízení a střecha byla jen výmluva, prý nezatékalo do střechy, ale teklo víno a pivo tobě do hrdla!! Vysvětlit situaci!!
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

pátek........návštěva lékaře a poté schoping parku s bohovskými 70-ti procentními slevami
sobota..tygr na střeše, já pod střechou
neděle.............návštěva známých a smažení řízků pro žabku

kulturní zařízení jsem tento víkend fakt nestihla, až mě to štve :)
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

......chodim sem,nepravidelane,ale prece...prece :-D
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

...a uz jsem tu zase,vidite??? a to jsou prazdky:-D
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

baari, je vidět snaha o zlepšení.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

kuk :wink:
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jé prší...a žižala vylezla...
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

asi se teď budu trochu ulejvat. nějak mi došly nápady a žádné se na obzoru neobjevují. omlouvám se předem, abych nebyla pak moc bita.
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Marenko, žádný strach, jsou přece prázdniny!!! Teď za nás veršuje Golemous!!! :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Prázdniny jsou vyjímka, nabírejte nové síly do nového školního roku...všechny Vás zdravím a doufám, že pomalu si děláte poznámky na první slohovou práci "Co jsem dělal o prázdninách "
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Smažený květák...........
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Předěláváme ložnici...malujeme...vyměňujeme nábytek...koberec atd., a to máme, prosím, opravdu "dovolenou"...
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Jiško,to je ten nejúžasnější způsob trávení dovolené..... a spíte ve spacáku v předsíni?Jak romantické!!!!!
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Ještě mám na vybranou...buď rozložíme sedačku v obýváku, nebo hodíme matrace do ložnice na zem... :-D
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Jíško, to bude romantická noc, na zemi na matracích a budeš se moci zítra /dnes/ po tom spaní hýbat?...nezávidím...i když ta nová ložnička by mě pak lákala
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Hanulko, tak jsem se nejen dobře vyspala, ale i rozhýbala, nejlepší je to na špacírku s mým čiperným Gregorkem...to je chůze tak svižná, že je lepší než rozcvička! :-D Než přijedou stěhováci, čeká mně ještě hodně práce, takže "daktyly" a "trocheje" musejí počkat...
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Jiško šetři síly, ať večer dobře pokřtíš ložnici, nebo si první noc necháte na víkend? Hi hi hi
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6795
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Jó, první noc...před mnoha lety
stačil nám za lůžko mák setý... :-D
-----------------------------------------
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ve třídě zase nikdo nevětrá.Hanulka rozepsala služby,ale už nekontroluje, kdo tu byl a kdo se fláká.
Viděla jsem onehdá Baaari,jak lítá rozevlátá po lukách,s červeným květem ibišku ve vlasech a chytá lelky.Měla jich několik,ale nechtěla mi žádný dát,prý si každý musí chytit svého ..........Bylo mně to líto a to tak,že dost.Ale,trošku jsem si to vynahradila tím,že jsem z jednoho nejmenovaného kopce vyhlížela lepší zítřky.....a zahlídla jsem jeden.....na jihovýchodě se třepetal a prý možná příjde i sem..........

Dnes mně taky v rádiu oznámili,že v Medzilaborcích nebude výstava Andyho,pro objektivní potíže rázu teploty,tlaku a rosného bodu v místnostech muzea.......Co nám k tomu,Sarinko,řekneš?
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Odkladá sa na neurčito kvoli zlyhaniu klimatizácie. Mala byť 6. augusta, kedy by sa Andy dožil (keby žil) 80-tky. Mali doviesť nejaké nové diela a malo ich byť veľa.

...a ešte nám dnes ukradli sochu spred strednej združenej školy...200-kilovú

...ja som dnes konečne podala žiadosť o zrušenie pevnej linky, vymenila som si nový mobil, navštivila som lekárku, trochu som maľovala a pred hodinkou som sa vrátila z prechádzky. Predtým som bola navštíviť jednú milú sovičku, ktorá ma na tu prechádzku večerným mestečkom vytiahla. Dnes mi ešte došiel balíček a v ňom darček, čo som jej objednala na narodeniny, tak som jej ho šla podarovať. Nezastavilo ma ani to, že narodeniny má až v septembri :-)) Koniec hlásenia z Medzilaboriec....
ja tu Rozárku...ten fernetík mi nerobí dobre...
Uživatelský avatar
Marenka
Příspěvky: 1059
Registrován: 7.7.2008 18:41
Bydliště: Čechy

Příspěvek od Marenka »

Ranchere, děkuji ti za připomínku, ale ať jsem dělala, co jsem dělala, nevymyslela jsem nic jiného na trochání. Musím říci, že jsem se opravdu snažila, ale holt to sklouzlo k daktylu. A příště se už neomlouvej, nejsem žádná bábovka. :lol:
Zamčeno