Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Žížalko, doběhni do klubovny, připravila jsem tam na ¨dopoledne mátový čajíček, chladný Ti udělá dobře a v ledničce jsou připraveny 3 obklady aby sis je mohla měmit, vklouzni do křesílka a vyspi se než půjdeš na dětský den
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

DĚVČATA V SEXTINECH NÁM NECHAL PAN ŘEDITEL LÍZÁTKA /NO A SPINETTIMU TAKÉ/

děkuji Vám pane řediteli za naši celou třídu... předsedkyně třídy Hanulka
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Hmmm...tak tie lízatka...pozrela som sa na ne bližšie, akoby ... no zdá sa, že pán riaditeľ neodolal :lol: Keby tu bola Baaari, myslela by som, že to ona :roll:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

I já se připojuji k přání pěkného víkendu.Dnes jsme si s mým vlastním mužem dali večer sedmičku Modrého portugalu,je vynikající a pár plaveckých koleček v bazénu.Ještě vám prozradím,že sluníčko tutově zapadá na západě,což je jasná zpráva pro pochybovače. Grilovaná kuřecí prsíčka jsou taky jedlá.
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

... :-D a Kama je dnes veselá :lol:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

potřebovala jsem se ovínit,abych zjistila,že svět opravdu, ale opravdu nespasím.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

koukám, že dnešní večer jsme skoro všichni prožili dobře, Žížala oslavuje narozeniny přátel, Kama poplavala , poseděla u grilu s vínkem, Sarinka je vidět také spokojená, Tilka nacvičuje písničky někde na chatě, Baaari, bendí na přehradě, Iska je zase vytížena divadlem a hudbou, já si zaplavala a opekla buřtíky....a pánové ti snad také příjemně ztrávili večer...Spinetti se nám někde toulá, od výletu není o něm slyšet, že by se nám urazil?..tak pokračujme v pěkně načatém víkendu
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Mám dotaz.Jak je to se školní docházkou?
Chodím s nadějí,že se ještě do konce roku stihneme naučit,jak se chovat o prázdninách,ale tady to má každý na háku.
Jsem tudíž nepoučena a co když příjde krizový vývoj?
Ach jo.
A to jsem slyšela,že i muži mají své dny.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

školní docházka opravdu pokulhává, kdo bude mít snížený stupen z chování za neomluvené hodiny?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

napsala jsem a zase vypadl net, tak znova! trojku z chování bude mít Žížalka, jak jsem jednou už uvedla, Baaari jen dvojku, protože ve většině případů donesla omluvenku /ale jednou sfixlovala podpis rodičů/.Isa je dlouhodobě omluvena připravuje divadlo a pak nás na něj pozve! No a Tilka asi bude mít 3 jako ty! Na Lopuchu je závislá, ale chodí do své školy a naší zanedbává...No příští pátek bude bude konference, jen povinně doneste slohovou práci na téma co budu dělat o prázdninách a kam pojedu!!
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

nojo,na mne se vsechno svede,a to jsem lizatka ani ockem nezahlidla.....:-)
prinesla jsem svatebni kolacky,pekla jsem pro kamosku,zitra jdu na svatbu...a za svedka dokonce:-)

tak prosim,snad mne omluvite aspon v takovy den,ne?!:-))))
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Žes donesla ty koláčky,tam si tam teda jdi.U obřadu nevyrušuj hlasitým vzlykáním,ani jinýma nevhodnýma poznámkama,podpis svědka si nacvičuj ve svém osobním volnu.A ne,aby sis spletla kolonku,ať je to vše, jak má být.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

zase po 14 hodině vypadl net a nešel do půlnoci a když jsem došla tak koláčky byly v čudu, ale stihla jsem s problémama navštívit rýmy, nic jiného jsem nestihla...tak si toho važte , že sem chodím nejdřív
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

aspon že nebudu sama s trojkou, a co kluci, ti jsou na tom jak?

ps:opravit se to už asi nedá co?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

no koukám, že se nějak snažíš Žížalo, a konference je v pátek. A kluci? pan ředitel se neznámkuje a Spinetti se nějak ztratil a dokonce i na Lopuchu není vidět budeme muset zjistit, jeho verše nám všem chybí....
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Jestli nám žižalka zatančí a slíbí, že si vstoupí do svědomí, navrhovala bych přehodnotit unáhlené závěry, pani kolegyně :wink:

Jó...a jednú báseň k tomu :)
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

U nás krásne prší... príroda sa prispôsobila mojej nálade...
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

u nás slunečno..posílám ti to tam a jedno pohlazení větříkem /to je odemne/, a osušení slziček jemným vánkem, říkej si to jsou na tváři kapky deště a ne slzy!!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

domácí úkol: Kam na prázdniny

Skalní město Petra v Jordánsku,které dosáhlo svého vrcholu s příchodem Nabatejců,mně láká k návštěvě.
Na vlastní oči vidět,jak červená barva skal se mění na různé odstíny,obdivovat umění ,vytesané do kamene,vstřebávat historii,tiše si překládat vzkaz z minula.Zde údajně Mojžíš udeřil do skály,aby z ní vytryskla voda......a teď tu stojím i já.

Možná,že někdy............ale bylo by to krásné a až pojedu,vezmu vás s sebou.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Můj plán: co nejvíce cvičit a plavat na nožičku, přijímat návštěvy na které jsem neměla leta čas kvůli obchodu a muž chce k přátelům na Slovensko kde jsme nebyli 18-20 let, ale teď najednou , že neví prý mi to řekne příští týden...stále nás zvou...tak uvidíme, pak bych chtěla se seznámit s Lucčinou rodinou, chodí spolu přes dva roky a od ledna spolu bydlí a neznáme se s rodiči...no uvidíme co se z toho splní, ten bazén a návštěvy u nás určitě... jinak do světa už se bojím kvůli zdr. problémům
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

já pojedu do pihelky na veverky ............ 8-)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

můžeš k nám a budeš vítána a kdokoli jiný...
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

já letos pojedu s baari..se musíme ještě domluvit
jinak budeme letos dělat střechu, tqakže to vypadá jen na nějaký prodloužený víkend, ale kam? to je opravdu ještě ve hvězdách

Hanul...ve vašem kraji jsme byli v loni, letos to vidím tak na jižní moravu
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

hanulko,diky!:-)


zizala......jasne,domluvime ....a hlavne potom nezapomenout velky pytel liskovych orisku sebou!!!!!!! :-D
Uživatelský avatar
vitsoft
Site Admin
Příspěvky: 2505
Registrován: 5.7.2007 14:36
Bydliště: Vítkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vitsoft »

Už se pomalu balím na dovolenou, tak bych vás, milé dámy, poprosil, abyste mezitím dohlédly na provoz diskusního fóra.

Věřím, že Hanulce21, která je z vás navzdory chatrnému zdraví asi nejčipernější, nic neujde, vzhledem k tomu, že se jen sotva najde téma, odkud by nevykukovala, takže v roli rychlé spojky, školnice, dozoru na chodbách a sekretářky v jednom si poradí s případnými spamujícími neukázněnci vyrývajícími neslušné obrázky do škamen, a bude všechny neúnavně popohánět, aby se neflákali a hezky o přestávkách po internetu korzovali.

S problémy tvorby se prosím obracejte na Baaari, jejíž umělecký potenciál je téměř tak vysoký jako u Sarin, a navíc dobře zvládá i temná zákoutí českého jazyka, takže věřím, že vás neodmítne a vyhradí si důvěrné dívčí chvilky pro řešení vaší případné vnitřní básnické rozháranosti nebo prekreativní tenze.

S přihlédnutím k dobré orientaci v internetu, HTML a domácích počítačových pracích bych požádal Isu v Hyde Parku a Sarin ve veršovaných klubech, aby se ujaly pomocných úklidových prací, kdyby bylo potřeba nějaké to téma nebo třídu zamknout či odemknout, přesunout do vhodnější kategorie, či jen moderátorským košťátkem vymést nepatřičné příspěvky, pokud by se nám sem třeba vloudil nějaký ten vandal.

No a kdyby tu snad mělo docházet k nějakým hádkám, rvačkám či dokonce uměleckým sporům, prosím o inspekci Kamu, která svou moudrostí a rozvahou jistě dokáže uhasit všechny požáry ještě dříve, než by stačily zachvátit sousední diskusní kluby, či dokonce přeskočit na okolostojící internet.

A všem vám děkuji za vaši píli a přízeň věnovanou rýmovému serveru.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Pěknou dovolenou,Vitsofte,nezapomeň přibalit dobrou náladu a pokud se vyskytne nečekané překvapení,ať je z druhu příjemných.
A pořádně se mazat, dodržovat pitný režim a v neposlední řadě,pozor na ohnivé krásky!!!!
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Ďakujeme, pán riaditeľ, za dôveru, ktorú do nás vkladaš. Budeme sa snažiť, udržiavať v našej škole rymovania poriadok, len si odpočiň. Na nás sa môžeš spoľahnuť.
Vezmi si k srdcu Kamine rady, až na tu o ohnivých kráskach. K správnej dovolenke patria aj tie :wink: Len sa nezabudni vrátiť.
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kade sa nám túla Hanulka? Žeby jej zase nešiel net?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Pane řediteli přikláním se k přání a hlavně si to pořádně užij a odpočíň si , pak snad podáš zprávu jak bylo...škoda, že jsi neprozradil kam jedeš, byl to i slohový úkol pro ostatní..nevíme jak se tvá pihel kam jede Žížala a Baaaari jmenuje..ale je to rozhodně dál než jedou oni..Sarinko, net včera opět dopoledne zlobil a odpoledne nebyl čas a večer stál tak nějak zdravotně za nic...to víš starý rezivý šrot a sesypalo se to se všech stran od shora až dolů..nechtěla jsem Vás zatěžovat , ale napíši ať se pobavíte, je to až k smíchu, právě teď jsem se odněkud vrátila, (tak mě bolí hlava, včera tam co nemám mandle, pusu plnou aftů, nemůžu ani housku sníst jak to bolí..tak prve jsem měla nadrobeno v mléce..nemohu na ruku oteklý sval se stříhání živého plotu, pak mám běhačku..už 2 den..něco mě štíplo do holeně a otok jak kdoví co a tak leduji protože to hicuje, včera jsem nemohla použít ani přístroj a odpolene mi oteklo pod bříškami na levé té horší noze a bolestí se nemohu ani postavit a můj lez na toaletu ...to myslím že bolestí nedolezu a to musím často..)Od včera 10 hodin je to zajímavý život..Teď mě do toho trochu znervozńuje to že jsem před měsícem měla 5 dní klíště zakouslé...protože i klouby mě bolí jak sv..no uvidíme...Tak se alespoň opatrujte vy..
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

vitsoft píše:Už se pomalu balím na dovolenou...
Spolehni se, a navíc je mi velkou ctí... Užij si dovču do sytosti a nasbírej fotomateriál - jsem myšlenkami s tebou, pak si ověříme, jak dalece se naše představy míjely s realitou. Opatrujte se a vraťte ve zdraví!
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

vitsofte,dobre si to uzij na dovce!!!!...budu se snazit,co budu moct splnit mi tebou svereny ukol,ale znas mou lenost nebetycnou......tak dovi:-)


a jinak,pihel je pihel,a tam se zizalkou pojedeme,ale Pihel s velkym pe je opravdu pobliz Noveho Boru....a s krasnym penzionem...mozna se opakuju,ale to jen tak na okraj


hanulko,aspon si to vsechno pamatujes...nekteri maji potize s pameti,napriklad ja.....ja dnes dorazila na postu s igelitkou plnou plastovych odpadku,ktere jsem mela vyhodit do kontejneru tricet metru od naseho baraku,a ne je vlacet kilometr sebou! :-D
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Baaari děkuji Ti za důvěru v moji pamět..ale mám v ní jen čísla, důležité věci a jména hledám v ní alespoň půl hodiny...a trapas byl když jsem zákazníkovi nabízela jogurt ...malinový , meruňkový, jahodový a ten ..ten ..ten no s tím modrým co roste v lese!!!a pod hlášky, vesnice se s tím bavila...také to některá takto zvládnete?...
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

ale,Baaari,tak už to konečně prozraď,že mi každý druhý den posíláš z vaší pošty igelitky,plné natříděných plastů.
Nemusíme si trapně vymýšlet jalové výmluvy,prostě mně máš ráda a posíláš mi vytříděné dárečky.

A jak to tak vypadá,pihel je letošní hit pro dovolenou zvláštní třídy.Jedu s Baaari a Žížalou.

Hanulko,takové perly máme asi všechny.Já zase řekla pacientovi:Lehněte si na záda a nohy si položte podél těla.
Hleděl na mně divně a kolegyně raději nenápadně zmizely.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Já asi místo Slovenska také pojedu do Pihele, nastali takové komplikace, tak se tam sejdeme. Jezdila jsem tam od roku 1991 mimo loňska každý rok tak to tam znám důvěrně a mám všechny kouty prolezlé, tak jestli chcete poslat mapku a doporučení kterým směrem se kam a kdy vydat, tak s radostí pošlu ...plánky mám udělané podrobné, vždyť mě znáte jak něco slíbím naplánovat tak to mám do detailu propracované ...Tak cestě do Pihele zdar!!!
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Takmer by som zabudla...koniec piatka a ja som ešte neodovzdala domácu úlohu. Ešteže tá naša prísna sovička-Hanička dnes poletuje kde-kade. To by zas bolo reči o neporiadnych študentoch a zaškoláctve.
Takže...domáca úloha:
Ja a tohtoročná dovolenka.
Mojím snom vždy bolo a je pozrieť sa na miesta opradené mýtmi a legendami. Grécko, Egypt, tiež Irsko, Škótsko, či Anglicko. Lákajú ma aj severské krajiny, ale najviac asi územie Inkov a Mayov. Tento rok, aspoň čiastočne sa mi už splnil jeden zo snov. Obzrela som si Egypt. Síce len sprostredkovane, cez pohľad niekoho iného, ale stálo to zato. Dokonca si myslím, že niektoré detaily by mne ušli. No tie všímavé oči, riadené bystrým jasnozrivým a obdivuhodným umom sa nezamerali len na históriu, na jej stopy a na pamiatky, ktoré dokážu rozprávať i keď mlčia. Detaily, ktoré zachytávajú súčasnosť, bežný život potomkov tých, ktorí tvorili dejiny sveta. Kúzelné okamihy plné pôvabu a neopakovateľného čara.
Ďakujem, Iska :wink: Dúfam, že sa nenahneváš, ak tu <a href="http://img259.imageshack.us/img259/5488 ... pg">pár</a> <a href="http://img294.imageshack.us/img294/3113/dscf0201lp5.jpg"> tvojich</a> <a href="http://img213.imageshack.us/img213/683/dscf0207zk6.jpg"> pokladov</a> dám, nech potešia i ostatné dievčatá.


Chcela som dať ešte dva, ale odvolala ma suseda, ktorá potrebovala pomôcť s ozdobovaním torty a teraz mi nejde Imageshack :(
Ináč budem sedieť doma, meniť okná a maľovať celý byt....a samozrejme aj počas prázdnin návštevovať našu špeciálnu školu a oddýchovať od tej naozajstnej :-D
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

hanulko, vidím ťa :lol:
Je tu akosi pusto. No hej, pán riaditeľ vytiahol päty zo školy, kama šla asi s ním, ty si tiež poletuješ po svete, Baaari so žižalkou nezvestné....tak takto to nepôjde, dievčatá, veru nie
:


Tiež asi zutekám. Tomáško ma rozlúčku v škole, idem mu napiecť zopár cukroviniek. :roll:
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jak víš jsem tu od rána / pouze 7x vypadl net/ Kama už druhý den si nepřečetla moji zprávu tak asi je pryč, vždyť něco psala že týden nebude, jen přečíst too někde nazpět a ostaní se víkendují...
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Ale se zkoušením ještě počkejte,já teď asi týden nebudu doma,tak ať o něco nepřijdu.

tak tohle psala kama tuhle..
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

:wink: já jen na skok
včera jsem se byla opět kulturně vyžít..venku v Odrách bylo vystoupení taneční skupiny "tanec pod hvězdami", bylo to venku a byla celkem kosa, ale čajík s rumem nás kapku zahřál...byly tam i břišní tanečnice, žongléři a šermíři tam měli taky své číslo...po skončení začala hrát rocková kapela HC3, domů jsem dorazila kolem 11..tygr už chrněl...jsem zapomněla říct..to byla dámská jízda
Dneska je den Oder, večer tam bude Věra Špinarová a ohňostroj, tak se asi půjdem mrknout...tentokráte s tygrem
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

dobre ranko,ja byla vcera zase v divadle....super!!!!....Simona Stasova v kuse ShirleyValentine...jak ji holku az tak nemusim,tak klobouk dolu....jako jediny akter predvedla supr vykon...a jeste jsme se opravdu pobavili....:-)
Zamčeno