Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

hanulkoooooo,v perlovce bych jiste musela jeste nejakou tu korunu priplatit ja,co blaznis!?:-)

tak ja prodam nejaky obrazek,dobre:-)na karlove moste trebas :-D
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

na tom pražském mostě, rozmarýnka roste.........
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jůůů Prachovské skály a děvuchy nahoru vylezu, ale kdo mě ponese dolů? jé už jsem na to přišla... obalíte mě poravinářskou folií a budete mě kutálet ..., pak si skočíme na Jinolické rybníky a tam si zaplaveme...Nádherné místo Český ráj...ale na Trosky /na Pannu a Babu tam mě teda nedostete/ půjdete sami já rozdělám polní kuchyň a něco připravím...jéééé to se mi oživily vzpomínky na školní výlet v osmé třídě a to nás chytla úča s flaškou /to se pila Raketa ..modrá/ a cigaretama!!! to byl rachot!! Výlet byl teda 3 denní a spali jsme v chatkách na Jinolických rybnících a my pojedeme na den, dva či tři?
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



Až nahoru se vydrápeš hravě,
ze skály Prachovské se rozhlédni!
To ležím já tam dole na trávě
s pivem ve stínu o slunném poledni.
[/size]
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Spinetti,že bys ležel pod skálou jenom s pivem?Nevěřím,někde se tu bude jistě potulovat i švarná horolezkyně.


Raketu taky pamatuju a kouřily se Lípy,nebo Astry,taky jsme se nechaly nachytat a za trest nám zrušili taneční.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

to my kupovali Polské Sport, byly dlouhé..a pak jsme se snažily honit vodu tak Kleopatry, měli bleděmodrý filtr a stály strašně mooooc...10,-Kčs a nakonec z nouze Partizánky za 1,60 či Detvy...fuj hnůj za 1,00
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Kdy se začne nacvičovat na spartakiádu?A budeme cvičit za starší žákyně,nebo už jsme dorostenky?
A abych nezapomněla,v pondělí se očkujeme.Je to trojvakcína CVPDZ(citové vydírání,přílišná důvěra,zklamání).
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ockovani ano,spartakiada ne,me doktor zakazal kolektivni sporty:-))))
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jéé očkování já chci 2x!! spartakiáda ne jsem omluvena od sportu a tělocviku a musela bych jen na vás koukat a bylo by mě to líto
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Možná jste si ještě nevšimli, ale musím Vám představit jako předsedkyně třídy naší novou spolužačku / již se ozvala v životě kolem nás v kolonce sprcha/, je to moje pravá spolužačka, používá přezdívku knihovnice, to je i povolání co teď dělá v HK, jmenuje se Marta a je z Chlumce nad Cidlinou, má dvě dospělé děti a je jí 54...doufám, když už napsala verše, že se dostaví i do naší třídy a klubovny..
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Vítej Marti mezi nás ,jen takové malá rada...........Hanulka je předsedkyně,tak se podle toho chovej.Hlavně jí neodmlouvej,to ona nemá ráda,někdy musíme i klečet v koutě a když příjde ve špatné náladě,tak má s sebou i rákosku.
Ale,nic se neboj,pokud občas přineseš nějaké švestičky z vaší zahrádky,tak s ní vyjdeš docela dobře.


A to s tou spartakiádou si ještě nechejte projít hlavou,kdybychom třeba obstály v okresním a krajském kole,možná bychom se mohly dostat až do Prahy.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

hanulko,at si nacvicujou,my budem chodit misto na nacvik na cokosku(ty na neco jineho,ja vim),co rikas??!!
knihovnici jsem privitala uz na asockych,ale slusnosti nikdy neprebyva,tudiz az sem zavitas,mila knihovnice,bud si jsta¨,ze jsi opravdu vitana! :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

na cokoliv, jen ne na čokošku, nemám ji ráda v jakém koliv vydání....já dostala chuť na větrníček nepřinesete ho někdo..že bych nakrmila cukrovku ...
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Tiež chcem privítať novú spolužiačku. verím, že bude ochotná a ústretová a dá opísať domáce úlohy.
Na privítanie nesiem veterníky, Hanulko
Obrázek
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaarunko a Hanulko,planě se vymlouváte.Kolektivní líbání zakazují dochtoři,bo se při tom přenášejí různé věci.O kolektivním sportování jsem neslyšela ani ň.A vůbec,máme sportovního referenta?
Větrníčky umím z odpalovaného těsta,jsou dobré,plním je pudinkem,ale,protože je vykrajuju lžící,mají každý jinou velikost,což myslím,zase tak moc neva.Mohou se ještě potřít citronovou polevou,ale z nedostatku píle od toho upouštím.
Ještě vám chci navrhnout jednu věc:Pokud někdo z vás nemá čas na lenošení,tak já se nabízím,že to odlenoším za vás.Lenoším ráda,lenoším dobře.A navíc ještě budu vypadat za dobráka.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ahooooj Sarinko,pěkně se slézáme.Taky u vás prší?
Uživatelský avatar
knihovnice
Příspěvky: 336
Registrován: 16.5.2008 22:25

Švestičky sice nenesu

Příspěvek od knihovnice »

Díky za přivítání.Švestičky Vám nenesu,neboť s těmi už mě trochu předběhl spolužák z ,Marečku,podejte mi pero'.Vlastně ne,ten by se s Vámi nerozdělil.Zato já se rozdělím ráda.Jen co vymyslím ten správný pokrm na uvítanou.Mým oblíbeným moučníkem je třeba Harlekýn.Už se mi sbíhají sliny.Už Vám ho nesu.Pozor,ať se neumažete od šlehačky.Asi jsem ji trochu méně ušlehala.Ale ten korpus se povedl.Tak dobrou chuť'.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jinak děvčata mlsat choďte do klubovny, ve třídě se nadrobí a paní uklizečka se zlobí, tak za to Sarin a knihovnice musí zítra před vyučováním zamést. Do školy tahejte jen školní úkoly, návrhy na výlet a omluvenky podepsané rodiči!!!V pondělí bude kontrola pláštěnek a gumáků jestli netečou na výlet!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Já nemám pláštěnku,mohu ke kontrole donést velkou igelitovou tašku,kterou si dám na hlavu?Mně jde hlavně o to,aby nezmokly vlasy.
Nebo bych mohla vzít slunečník,pod ten se nás vejde víc.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

výběr nechám na Vás , záleží jak chcete být hodně mokré. A neviděli jste pana ředitele, ještě nám neřekl, jestli půjde s námi nebo nepojede autem jako doprovod a bude sbírat po cestě padlé a dělat první pomoc.../dýchání z pusy do huby/
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Umělecké dýchání z huby do úst mám na starosti já.Pokud by to chtěl říďa zkontrolovat,zda to provádím dobře,tak klidně.ale na známky.
Nemám strach,už jsem to jednou dělala.Dokonce zvládnu i masáž!!!!
Ale,Hanul,kdo jiný by měl vědět,kde se ředitel nachází,když ne ty.
Obejdi všechna jeho oblíbená místa,někde ho najdeš.Jestli on třeba se Spinettim nebafá na školním hřišti.Nebo ve školní jídelně........třeba mu nechutná oběd a nesmí od stolu vstanout dřív,než všechno sní,nebo ,co takhle projít všechny kabinety......no,ty si poradíš.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

prisla jsem se podivat do skoly, ale jenom na skok, protoze jsem stale pajdava...tudiz na vylet nemohu a se spartakiadou se pripojuju k hanulce a baaari....cokoladu muzu a tleskat umim, takze sportovni vykon kamy a dalsich dobrovolniku bude patricne ohodnocen
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Vítej,raněný lučištníku Žížalko.
Tak vidím,že necvičících je převaha,vyklízím v tom případě pozice.Nevadí,můžeme nacvičovat úplně něco jiného,třeba ty kolektivní zpěvy pro Spinettiho.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

no jo , ale těch se také nemohu zůčastnit...bé bé bé..nemám hudební sluch něco i pro mě najděte...a proběhla jsem rými, Lopuch, lapiduch jsem nestihla už 14 dní a nikde pan ředitel není, ani mi nedal vědět, že by byl někde na školení...budu muset poslat špehy...asi se mi mu zase zapálila lýtka.../pokolikáté zase??, ale ne naštěstí u nás ve škole!!!
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

pane řediteli, pane řediteli, pane řediteli halóóóóó
chybíte nám ...



toto jsem poslala panu "šiditelovi"
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko,přece nemůže chodit lovit do cizího rybníku,to nemůžeme dopustit.Čí je to ředitel?Náš,tak jaképak jinam!!!!!
Uživatelský avatar
vitsoft
Site Admin
Příspěvky: 2507
Registrován: 5.7.2007 14:36
Bydliště: Vítkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vitsoft »

V těch včerejších monzunových přívalech nám natekla voda do antény, takže jsem byl nějakou dobu bez internetu. A hned po vypuštění a vysušení na mě z mailu vykouklo upozornění na blížící se expiraci a nutnost prodloužení platnosti domény rymy.cz, což jak jistě uznáte, má přednost.
Ale po očku vás všecky sleduji, děláte mi radost. Zejména poslední hudební distichony od žížaly, baaari a Kamy jsou mimořádně zdařilé. Ovšem spíše než kolektivní sporty a kolektivní líbání bych doporučoval se soustředit na kolektivní poezii, k tomu se náš web hodí nepoměrně lépe. Taky obdivuju naši dobrou duši Hanulku21, jak neúnavně pobíhá po celém servru. Mně už by dávno bolely nohy a dával bych si šlofíka.

Pokud jste dlouho nebyli v Kaligramech, nenechte si ujít planoucí srdiečko od Sarin. V tom je krása poezie, že každý píše a kreslí to, co mu dělá největší starosti, dokonce i Spinetti, enfant terrible našeho serveru. A hned je nám líp.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Děvčata, jeho vysvětlení vypadalo dobře, tak doufejmě, jen že to nebyl úhybný manévr...ale opravdu lilo, u nás skoro dva dny v tahu a i dnes dopoledne, tak asi neblafoval...a hlavně, že se nám staral o to abychom mohly kde psát a klábosit...jen nám neřekl, jestli s námi pojede na výlet...asi uprostřed starostí zapoměl ...a všimli jste si "dokonce " i chválil!!!, podívejte se i na jiná místa tohoto serveru ...ale musím Vám opatrně oznámit, že nám vyžral ledničku, nebo jsi to byla ty Baaari a doufala jsi , že to padne na něj???No, ale za to že nás chválil budeme dělat jako by nic!!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ledničku jsem vyklidila já,mám echo,že se chystá na návštěvu hygiena.Byly tam expirované potraviny.....olomoucké tvarůžky......ty už lezly ven samy,
zbyly tam ještě ingredience po velikonočním pečení a úplně vzadu jsem našla 3 malovaná vajíčka.
Skočím do Plusu a donesu vše čerstvé.
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Hanulko, tak nám napíš aspoň nejakú šik básničku a poprosime Isu s Tilkou, nech nám ju zhudobnia.
Vidíte, dievčence...máme pochvalu...už to vidím, už to vidím...budú i jedničky :lol: ...a že vraj som prílišná optimistka... :wink:
V tejto škole to ako-tak ide, ale v tej normálnej...hmmm...dnes mám ťažký deň, potrebujem všetky ochotné voľné palečky. Myslite na mňa...
:?
Kamiku, nepreháňaj to s tým nakupovaním, čo si tak dať nejakú odľahčovaciu jarnú diétu? Potrebujem sa popasovať s cholesterolom...a kilami.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Sarinečko,nedělej z toho trágu,teď,když máš zkouškové,tak energii dodávej svým šedým mozkovým.Takže, celý oběd i s polívkou a po obědě zákusek.
Za chvíli bude vařeno,tak,ne aby ses schovala,jak ty to umíš a přišla až večer.

Skočím k sousedům,půjčím si nějaké palečky a budem všichni držet
tak dlouho,až řekneš,to stačí.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

vitsoftuv napad, venovat se hloubeji poezii a tvorbe rymu zda se mi perfektni
mame se urcite co ucit, bez analyzy, ktera je tu k dispozici, bych spravny vers se 100procentni rytmikou stvorila jen ztezi, proto bych uvitala hodinu rymovani, zatim jsem z toho jelen
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

i já jsem jelenice,taky zůstanu ráda po škole na doučování
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Děvčata, je fo fajn, jak pan ředitel se o nás stará... Sarinka, teď někde trpí při zkoušení, tak na ni mysleme...Žížalce jsem pofoukali bebí a hned je jí lépe, Baaari je asi ještě v pracovním procesu, Iska, opečovává zahrádku, Tilka lítá po Lopuchu, Knihovnice si ještě nedovolila vlézt do třídy, Kami právě pročítá Lopuch a rýmy a já na vás všechny myslím...co asi Spinetti...asi v pracovním procesu a připravuje se na náš zítřejší výlet a naší návštěvu...po lese asi neběhá je chladno a vlhko..tak a já jdu také něco dělat a večer doneste něco na zoubek do klubovny snad budeme se Sarinkou moci slavit úspěch
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

tak já jdu dělat Péřovou buchtu od Žížalky,doufám,že se povede.A neboj,Hanul,já vím,že s jídlem do klubovny.
A Sarince dones kytku z těch tvých krásných jiřinek.
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »


Přiznám se raději hned!
Mám toho moc na zádech.
Blíži se doba dovolených,
ukojit musím všechny ženy,
malé i velké, na úkor poezie.
Švýcarsko, Francie, Itálie ...
letos mě čeká, však sebou v srdci
jednoho z vás si vezmu, lidé blízcí.

[/size]
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10059
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Všechny nacpeš do ruksaku,
cizí chceme poznat kraje,
vejdem se do tvého vaku,
zdoláme i Visalaje
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Tak, dievčatká, konečne som sa k vám dostala. Prišla som až po ôsmej a som vďačná za starostlivú Kamu. Všetko som pojedla. Nemala som čas ani si dať kávičku, nie to ešte myslieť na jedlo. Z troch skúšok mám dve v suchu. Teda z jednej mám už aj známku, bola ústna , doložená výkresmi, čo ste mi tu minule pomáhali maľovať. Z druhej, písomnej mám dobrý pocit, ale tá tretia, to bude katastrofa. Výsledky z písomných sa dozviem až v piatok. Ale aj vďaka vám som si verila. Zopár milých slov sa ku mne dostalo i cez múry školy. V´daka Hanulečko za SMS-ku :-))
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

neboj Sarinko, v pátek tě potěší, tlapičky máme pomačkané jak jsme prstíky,palečky i pěstičky držely
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »


No tak kde jste? Čekám tu!
V Mohelku pouštím sliny.
Mám pro vás ve svém Trabantu
zajet na perón stinný?
[/size]
Zamčeno