Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Padouchu,z hruškové pálenky
mocnou tvůj dech volal silou
někde jsem ztratila válenky
taky svou sukničku bílou
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



Nadevše hlavní však jest,
že neztratilas svou čest!


[/size]
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

možná Alcík kolem krouží
hledám svou čest v každé louži
Uživatelský avatar
vitsoft
Site Admin
Příspěvky: 2505
Registrován: 5.7.2007 14:36
Bydliště: Vítkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vitsoft »

Spinetti našel ji, ležela v blátě.
Opláchnul v kaluži, otřel o gatě,
teď ti ji s lišáckým úsměvem vrací.
Je fajn, že poctivci najdou se tací!
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

čest, čest, co to jest?
toto neznámé slovo čest,
již skoro ho nikdo nezná
hlavně vláda nezbedná.

Ale Kamě jsem věřila,
že by bez ní nebyla.
Spinetti, nezklamal jsi opět
poslal jsi ji expres zpět
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

a Kami, co tě to napadlo vyjet na výlet v bílé sukýnce? Jo tos asi chtěla svádět pana ředitele a Spinettiho a popřípadě okolní turisty...vidíš pršlavé počasí způsobilo, že jsi nebyla za hvězdu ale za ušmudlanou cuchtu!! a to ještě proto, že jdeš v lodičkách na jehle!!!patří ti to že jsi si jeden podpatek zlomila, a buď ráda, že nemáš zlomenou nohu...Bylo dohodnuto všechny sborem, maskáče!!!!ale madam né, ta se musí odlišovat!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Maskáče a kanady jsem měla v báglu.Převlékla jsem se na nádražním WC,mimo jiné i to byl zážitek k nezapomenutí.
Když jsem tam čekala tak sama,přišlo mně to líto ,proto jsem si udělala radost bílou sukýnkou.
Nohu zlomenou nemám,jen ten podpatek a skoro sebevědomí.No,do dneška jsem něco rozchodila,něco rozdýchala.
Ale,chlapce máme skvělé,oba,to tu říkám nahlas.
A kdy že jedem na ten výlet????????
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

až naprší a uschne!!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

tak,to mně zase vychází na dnešek,už napršelo a uschlo.Ale,teď jsem právě zapla pračku,musím počkat,až dopere.
Stihnu to?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Nevím, nevím...ráno svítilo slunko a Teď se zatahuje.. a prádlo je ještě vlhké...máme grilovat, tak to hodíme na oheň a spapáme doma, máme takový koutek, že to i vytopí, lae na 5-7 hodin sezení v chladu to nejde
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Děcka,dnes máme jít spát do muzea......Hanulka zase furt jenom oslavuje a neřekla nám,jaké pyžamo se hodí do takovýchto míst.Mám v duši zmatek.
Vitsoft,ten nám drží místo ve vitrině,už prý nasává.Někde splašil nový liguére. "LOCI"se to jmenuje.
Tak nevím vzít si ty maskáče?

Baaari,tak poraď,jsi referent přes nástěnky,měla bys mít přehled,ne?
Žížalka zase drandí s tygrem,to je teda tak vypečený kulturní referent!
Já si teda přibalím teplou flanelovou po babičce, v noci může být i chladno,že?
Beru vám všem svačinu,bo jak se popije,přijdou různé chutě.
A jak se budem převlíkat do nočního,zkontroluji,kdo má plochou nohu.Ten bude mít úlevy,nemusí ráno pro čerstvé pečivo.
A kde je zase Spinetti?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

praxe z táborů a od táboráků...vždy nám bylo doporučeno :dobrý spacák a do něj nahý!!! nebo lehké prádlo a čím se více nabalíš tak je chladněji a je to fakt!!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

tak,říkáš lehoučké prádýlko......jako dech? A zase,nevím,jakou barvu?
A může být krajkové?Nebo satén?
Příště nám to napiš na tabuli,nebo do žákovské.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

lehké bavlněné v tom ostatním neprodyšném se zapotíš a není to na svádění je to do spacáku, měli jste to v notýsku,zase jsi nedávala pozor
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

já jsem zrovna nesla nějaké věci do ředitelny a dala s panem ředitelem slovo
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

doufám, že jsi byla řádně oblečená a ne ještě v tom průsvitném prádélku
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

protože je maturitní týden,mám na sobě slušivý obleček
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

a nezapomeňte, že v pátek nás maturitní ročník pozval na mejdánek na rozloučenou , tak něco upečte a přineste do klubovny, slíbila jsem jim večírek u nás v klubovně a úklid si zajistí sami...nebo že by Baaari???
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

....moc,moc.moc se omlouvam,ze neuklidim,ale v patek ja odjizdim na moravskou vypravu,jupiiii!:-)........u vody bude nadherne,pocasi mame zajistene,uzena zebirka na medu budou ugrilovana jiz tradicne po seste:-))))
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaarinko,Morava je tradičně pohostinná pro fajn lidi.Ty nám potom pohoď nějaké fotky,event.ručně zhotovenou zprávu o činnosti.
Ať se ti u nás líbí.Mrzí mně,že se nám nevydaří osobní setkání,ale není všem dnům konec.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

provedu,prosim!:-)...jezdíme s tema lidickama na Moravu dvakrat do roka,to by v tom byl cert,aby to nekdy nevyslo :-)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Baaari, tak ať ti vyjde počasí, společnost máš koukáš dobrou, tak by nemělo nic chybět ke spokojenosti. Užij si to pěkně a přijď nazpět plná síly. Jak pravila Kaminda, tak dovez fota a pak dodatečně namaluj obrázek. Kdy se budeš vracet a pozdravíš nás tu?
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulí,tak Baaari má od tebe povolený soukromý výlet,ale co třeba taková Žížala? Ta se zavrtala a dělá že ani do školy nemusí.
Sarinka asi třeskutě slaví a tak musíme počkat,až si na nás vzpomene.
A co ostatní?
Docházka je nějaká slabá.
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kamiku, moje oslavy vyzerali takto: včera som dorazila domov pred večerom, nevybalená taška skončila v kute, trochu som sa pomojkala s chlapcami, mamkou, skontrolovala si poštu a od večera som spala až do pol dvanástej. Bola som totálne vyčerpaná. naobed som do seba nebola schopná dostať ani kúsok jedla, dala som si kávičku. Popoludni mi volala kolegynka z butiku, kde som pracovala tri roky (posledný nie), že pán majiteľ ho ruší a dnes dal všetky ceny na polovicu, tak nech urychlene prídem, aby som si niečo kúpila. Tak som nakúpila plnú škatuľu. Chlapcom. Kraťasy, tričká s dlhým i krátkym rukávom, jednu športovú súpravu, dve mikiny, oteckovi tričko a rolák, mamke nohavice a tepláky...všetko kvalitné veci. Kamarátka kaderníčka od vedľa(butiková susedka), skonštatoval, že už by som potrebovala súrne aj menšiu udržbu. Ale pretože u nej mám polovičnú zľavu po celý rok, nechala som to na neskôr. Ale zavolala som na výhodný nákup sestru a bola aj sesternica, tie uvítali aj láskavé Agatkine (kaderničkine) ručičky, tak sme si tam pohoveli a lúčili sa do ôsmej.

Baaarinko, príjemný výlet. A čo ty Kami? Hanka bola nedávno...žiadna dovolenka?Nenecháš svoju záhradku a kvetinky?
A dievčatká, ďakujem za pršteky. Pomohli :-)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

No,Sarinečko,já si tě asi přivolala(zase bosorácky?)
To sis teda pěkně užívala,ale po zásluze.
Já taky pojedu na výlet,ale až na podzim a do Hanulčina kraje.Jezdíme do Meziměstí za kamarádkou a vždy si přivezem plný kufr kamenů.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

dekuju vsem,slibuju,ze si to nadherne uziju a hned jak se vratim,podam zpravu:-)))).......
vy se tady mejte taky dobre,nezlobte pana riditele a uklidte kdyztak prosim v telocvicne vsechny ty krabice s plesnivymi kastany a susenymi sipky od lonska......rozhodla jsem se totiz,ze az se vratim,ze si zacvicim na kruzich,kladine a bradlech,tim si splhnu(nejen v telocvicne) a dostanu aspon z telocviku peknou znamku:-)dekujuuuuuuuu
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

je tak krásně....to se ještě musí do školy?...já už mám prázdniny a vyhřívám se na sluníčku, ale poočku vás sleduju a myslím na vás :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Tak Žížalo dostanedeš 3 z chování, za to že chodíš za školu. Dokonce června je ještě vyučování a nevadí, že sluníčko leze ven. Kama začne přemýšlet o tom, až pojede na podzim okolo, tak že se povinně zastaví na kávičkua na osobní pokec..hodinka odpočinku po cestě jim přijde vhod a rozhodně jedou asi 10 km od nás!!Jinak Sarinka je šikulka. Isa, stále někde zavrtaná na zahrádce a ještě pilně nacvičuje divadlo a zpívání tak neví kam skočit, ale pár vět by mohla napsat ..tak pěkný víken a v podělí slohové cvičení téma: jak jsem prožila dětský den!
P.S. Přeji nám děvčata a chlapče aby jsme si dětský den hezky užili, já jdu u nás do pohádkového lesa a dostaneme po cestě cukrátka heč!!
Jsem zvědavá jestli pan ředitel nám dá alespoň lízátko
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Mňa berú moji veľkí chlapci, na deň deti, na Čertov kameň, na opekačku. Ktovie, možno tajne dúfajú, že si ma nejaký čert odnesie :-))
A Hanulko, to tam budú aj Jezinky? A Smolíček? Už sa teším na tvoj referát :-D
A ako poznám pána riaditeľa, ak by aj na lízanky zabudol, na pekný veršík určite nezabudne. Veď nás má rád
:-P

Žižalko dúfam, že si sa poriadne natrela. nezabúdaj, slniečko už nie je také prívetivé ako kedýsi.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

dneska se namažu hned na dvakrát.....jdu na dvoje narozeniny...ach já nebohá jak já to zvládnu, a zítra dětský den...nabitý víkend, ale to je dobře :wink:
mějte se
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Žížalko, doběhni do klubovny, připravila jsem tam na ¨dopoledne mátový čajíček, chladný Ti udělá dobře a v ledničce jsou připraveny 3 obklady aby sis je mohla měmit, vklouzni do křesílka a vyspi se než půjdeš na dětský den
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

DĚVČATA V SEXTINECH NÁM NECHAL PAN ŘEDITEL LÍZÁTKA /NO A SPINETTIMU TAKÉ/

děkuji Vám pane řediteli za naši celou třídu... předsedkyně třídy Hanulka
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Hmmm...tak tie lízatka...pozrela som sa na ne bližšie, akoby ... no zdá sa, že pán riaditeľ neodolal :lol: Keby tu bola Baaari, myslela by som, že to ona :roll:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

I já se připojuji k přání pěkného víkendu.Dnes jsme si s mým vlastním mužem dali večer sedmičku Modrého portugalu,je vynikající a pár plaveckých koleček v bazénu.Ještě vám prozradím,že sluníčko tutově zapadá na západě,což je jasná zpráva pro pochybovače. Grilovaná kuřecí prsíčka jsou taky jedlá.
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

... :-D a Kama je dnes veselá :lol:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

potřebovala jsem se ovínit,abych zjistila,že svět opravdu, ale opravdu nespasím.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

koukám, že dnešní večer jsme skoro všichni prožili dobře, Žížala oslavuje narozeniny přátel, Kama poplavala , poseděla u grilu s vínkem, Sarinka je vidět také spokojená, Tilka nacvičuje písničky někde na chatě, Baaari, bendí na přehradě, Iska je zase vytížena divadlem a hudbou, já si zaplavala a opekla buřtíky....a pánové ti snad také příjemně ztrávili večer...Spinetti se nám někde toulá, od výletu není o něm slyšet, že by se nám urazil?..tak pokračujme v pěkně načatém víkendu
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Mám dotaz.Jak je to se školní docházkou?
Chodím s nadějí,že se ještě do konce roku stihneme naučit,jak se chovat o prázdninách,ale tady to má každý na háku.
Jsem tudíž nepoučena a co když příjde krizový vývoj?
Ach jo.
A to jsem slyšela,že i muži mají své dny.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

školní docházka opravdu pokulhává, kdo bude mít snížený stupen z chování za neomluvené hodiny?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

napsala jsem a zase vypadl net, tak znova! trojku z chování bude mít Žížalka, jak jsem jednou už uvedla, Baaari jen dvojku, protože ve většině případů donesla omluvenku /ale jednou sfixlovala podpis rodičů/.Isa je dlouhodobě omluvena připravuje divadlo a pak nás na něj pozve! No a Tilka asi bude mít 3 jako ty! Na Lopuchu je závislá, ale chodí do své školy a naší zanedbává...No příští pátek bude bude konference, jen povinně doneste slohovou práci na téma co budu dělat o prázdninách a kam pojedu!!
Zamčeno